Коли камінь має характер

«Кожній людини протягом дня випадає не менше десяти можливостей змінити своє життя. Успіх приходить до тих, хто вміє їх використовувати», 

Андре Моруа.

Sophia.jpgБудинок зі справжнім садом володіє надзвичайно потужною, чистою і здоровою магією, що створює відчуття комфорту, удачі та щастя – все необхідне для цікавого, успішного і здорового життя. 

   

В сучасному темпі буденних подій дуже важливо мати куточок, де можна по-справжньому розслабитися, відпочити душею і тілом. Найкращим методом відновлення сил є спілкування з природою. Досконалий ландшафт оселі – це здійснення мрії про власний казковий світ з тінистими алеями, барвистими клумбами та охайно мощеними доріжками.


Торговельна марка Авеню Декор, під якою випускаються елементи ландшафтного дизайну, народилася для того, щоб приносити гармонію у внутрішнє і зовнішнє облаштування Вашого життя. Її покликання – надати унікальну можливість отримувати справжню насолоду від, здавалося б, буденних речей.


Філософією Авеню Декор стала багатовікова світова класика, втілена через новаторські ідеї сучасного виробництва. В будь-яку епоху камінь був не тільки прикрасою будинків, садів і вулиць, але й оберегом. Йому поклонялися, в нього вірили. Енергетика каміння – це велика сила ваших емоцій. 


Минали століття, дике каміння перетворилося у витончені та довговічні елементи ландшафтного дизайну, що вибухнули цілим феєрверком кам’яних естетичних деталей, не існуючих до цього в природі. В усьому світі жителями різних країн і епох було залишено багато будівель, скульптур та інших витворів архітектурного мистецтва. Деякі з них зруйнувалися під час війн і стихійних лих, але більша частина збереглася, пройшовши випробування часом – найсуворішим і найбезжаліснішим цінителем і критиком.


Нск Олимпийский.jpg

Сьогодні камінь використовують для декорації будинків і храмів, виготовлення сходів та облаштування клумб, прокладення алей, доріг, садових стежок.


Життя з елементами ландшафтного дизайну Авеню Декор зміниться на краще, адже камінню байдуже емоційні Ви чи стримані, мудрі чи недосвідчені, він має свій незмінний характер, що тільки підкреслює його особливий стиль та неповторну красу.     


Бренд Авеню Декор представлений двома видами продукції. Один з них це «Ф'южн» – тротуарна плитка, оброблена за технологією дробеструїння: після набору своєї проектної міцності бруківка обробляється сталевим дробом. Оголена фактура такої продукції має нерівну і шершаву поверхню, що робить її дуже подібною до природного каменю. Крім того, кольорове забарвлення бруківки виглядає цілком природно і не тьмяніє протягом багатьох років. 


Інший напрям обробки отримав назву «Рустік». Завдяки спеціальному обладнанню, яке розколює продукцію на кілька частин, утворюються вироби з фактурою подібною до розколу натурального каменю.