Послуги дизайнера

Клієнти Промислово-будівельної групи «Ковальська», які бажають придбати бруківку або інші елементи ландшафтного дизайну ТМ Avenu Decor та ТМ «Авеню», можуть скористатися послугами професійного ландшафтного дизайнера.

 

11 - копия.jpg3x3.jpg design.jpg

 

Наш фахівець із оформлення екстер’єрів надасть якісну консультацію щодо опорядження Вашої ділянки тротуарною плиткою та іншими елементами і розробить індивідуальну пропозицію з облаштування території. А за необхідності – проведе виїзд на об’єкт, де будуть вестися оздоблювальні роботи.

 

Маючи великий досвід у сфері ландшафтних робіт для приватних маєтків, житлових комплексів, парків та площ, спеціаліст вдало використає особливості рельєфу Вашої місцевості для створення садового пейзажу із тротуарної плитки, декоративних стовпчиків, сходів та блоків, що виготовляються на підприємствах Групи «Ковальська».

 

Таким чином, поспілкувавшись з клієнтом, з’ясувавши всі технічні деталі і отримавши необхідні заміри, дизайнер створює вишуканий ескіз екстер’єру. Як результат, Ви матимете готовий ландшафтний проект, де будуть чітко зазначені всі деталі облаштування території: від вибору форми, кольору та кількості продукції ТМ «Авеню» та ТМ Avenu Decor до розміщення альтанок, дерев та квітів на ділянці.

 

Проте основною перевагою послуг професійного дизайнера є гарантія довговічного терміну служби плитки, адже правильно укладена бруківка та дотримання правил догляду за нею значно подовжать строк її експлуатації.

 

Ландшафтний дизайнер Євгенія Плєшкова працює працює на підприємстві «Бетон Комплекс» за адресою: м. Київ, вул. Резервна, 8. тел. (050) 384-70-71.

 

Не втрачайте чудову можливість перетворити прибудинкову територію на прекрасну оазу!