Вишукані елементи ландшафтного
дизайну з бетону від Ковальської    
Колекція «Рустик» — фігурні елементи ландшафтного дизайну, що виготовлені за технологією «розколювання»
Колекція «Рустик» — фігурні елементи ландшафтного дизайну, що виготовлені за технологією «розколювання»
Колекція «Ф’южн» — тротуарна плитка преміум класу, що виробляється за допомогою технології «дробеструїння»
Колекція «Вінтаж» — тротуарна плитка, яка виготовлена за технологією «старіння»
Колекція «Колор-мікс» — фігурні елементи ландшафтного дизайну, виготовлені за технологією змішування бетонних сумішей різних кольорів
КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ

Переваги продукції Авеню Декор

Зовнішній вигляд

Використання таких порід, як граніт, базальт та доломіт у виробництві ландшафтних елементів дизайну «Авеню Декор» робить їх подібними до натурального каміння, що вигідно відрізняє продукцію від аналогів і робить вкрай привабливою.

Простота монтажу

Укладання ландшафтних елементів дизайну «Авеню Декор» відбувається досить просто. Для того, щоб викласти доріжку або майданчик, влаштувати клумбу або водоспад, не обов’язково володіти спеціальною кваліфікацією і досвідом. Досить прочитати інструкцію та скористатися порадами фахівців.

Легкість в ремонті

Під час проведення ремонтних робіт в місцях, вимощених бруківкою, тротуарну плитку можна легко демонтувати, виконати необхідні роботи й укласти знову, не пошкодивши її.

Універсальність укладання

Бруківка «Авеню Декор» укладається різними способами, в результаті чого створюється безліч варіацій візерунків і малюнків. Таким чином, можна досягти унікального і неповторного покриття.

Міцність і морозостійкість

Термін експлуатації бруківки багато в чому залежить від її міцності та морозостійкості. Завдяки застосуванню високоякісних матеріалів і сучасних технологій, продукція «Авеню Декор» має високу стійкість до перепадів температур, не втрачає свого естетичного вигляду протягом років та має довготривалий строк використання.

Вартість

Тротуарна плитка ТМ «Авеню Декор» — продукт преміум-класу, коли вирішальне значення мають престиж і естетичні уподобання.

 

ТМ «Авеню Декор» представлена
4-ма видами продукції

Ф`южн

Лінійка «Ф’южн» — тротуарна плитка преміум класу, що виробляється за допомогою технології «дробеструїння». Сфера застосування: приватні ділянки, садові та паркові зони, ресторани, готелі та багато іншого. Ключовою особливістю лінійки є її естетично-дизайнерська складова, а саме фактура та рельєф поверхні плитки.

До верхнього шару тротуарної плитки додаються декоративні заповнювачі — базальт (чорні вкраплення) та доломіт (білі вкраплення). Після набору своєї проектної міцності бруківка подається на лінію, де проходить обробку сталевим дробом. Це дозволяє «оголити» поверхню, камінці-вкраплення при цьому «вибиваються» із бетонної маси. Через це поверхня набуває кращих естетичних якостей у порівнянні із звичайною бетонною плиткою. Особливо це помітно у сонячний день, коли поверхня починає виблискувати.

Перевага дробеструїння над іншими видами обробки (особливо «миття») у тому, що воно відбувається вже після того, як плитка досягає своєї проектної міцності. Тож, це жодним чином не впливає на якість виробу.

Вінтаж

Лінійка «Вінтаж» — тротуарна плитка, яка виготовлена за технологією «старіння». Викладені нею території вражають своєю вишуканістю, красою і комфортом. Натуральні кольори каміння дозво- ляють перетворювати садово-паркові ансамблі у витвори мистецтва.

Після набору міцності плитка подається до барабану, принцип механізму якого нагадує роботу пральної машини. Внаслідок такої обробки виріб отримує дрібні сколювання, потертості і нерівності. На відміну від речей після пральної машини, плитка стає такою, начебто вона постарішала. Це робиться для того, щоб відповідати запиту покупців на модний нині напрям — «вінтаж», коли доріжки і майданчики, викладені саме такою бруківкою, нагадують старовинні алеї.

Рустик

Лінійка «Рустик» — фасадний (або облицювальний) камінь, колотий блок, колотий стовпчик та сходи, що виготовлені за технологією «розколювання», мають найширший спектр використання. Фасад чи, принаймні, цокольна його частина, облицьована таким каменем, набувають багатшого і вишуканішого вигляду. Колоті стовпчики та блоки чудово вписуються у ландшафтні експозиції, а колоті сходи — це чи не найкраща альтернатива литим бетонним, дерев’яним або металевим сходам.

Технологія полягає у тому, що виріб, який уже сформований і набув своєї міцності, подається до спеціальної гільотини — розколювача. Ножі (зверху і знизу) створюють тиск, що розколює заготовку. Особливостями такої технології є дві речі. Перша, це те, що в результаті отримуємо розкол подібно фактурі натурального каміння. А наявність багатьох кольорів лише посилює цей ефект. Друга — абсолютна індивідуальність кожного окремого виробу.

Лінію розколу неможливо прорахувати, тому кожного разу вона унікальна!

Колор-
мікс

Лінійка «Колор-мікс» — тротуарна плитка преміум-класу, виготовлена за технологією змішування бетонних сумішей різних кольорів. Створена для експериментів без меж у творчому натхненні, для задоволення високих естетичних запитів, відтворення природного у проектах ландшафтного дизайну. Ділянки, укладені «Колор-мікс», гармонійно поєднується із вишуканими маєтками, середньовічними замками, елегантними рестораціями, багатозірковими готелями, об’єктами культурно-розважального призначення. Ключовою особливістю лінійки є багатогранність кольорового малюнку, яка розроблена з урахуванням максимальної відповідності натуральним барвам і відтінкам. Плитка стане невід’ємною і цілком довершеною складовою навколишнього середовища. Наші фахівці кажуть: — наче створена самою природою.

Тротуарна плитка «Колор-мікс» відповідає встановленим міжнародним стандартам якості в повній мірі. Вона виготовлена із бетонів унікальної рецептури, де відтінок, навіть в межах однієї плитки, багаторазово змінюється. Довершену естетичну привабливість нової лінійки доповнюють покращені показники міцності, водонепроникності і морозостійкості.

В основі виробництва лежить процес змішування різних інгредієнтів за допомогою сучасного обладнання відомого німецького виробника HESS. Особлива технологія розроблена фахівцями Групи «Ковальська» і дозволяє щораз отримувати камінь неповторного візерунку, різного як відбитки пальців. Зручністю нової плитки є її поєднання із усією серією при укладанні.

Для вибагливих шанувальників, яким до вподоби вишуканий стиль оформлення, пропонується тротуарна плитка цієї ж лінійки — «Колор-мікс вінтаж». Завдяки спеціально розробленій технології, плитка робиться подібною до зістареного натурального каменю. Після набору міцності камінь подається до барабану, принцип механізму якого нагадує роботу пральної машини, де плитка стає такою, начебто вона постарішала.

 
«ЗЗБК ім. С. Ковальської»
м. Київ, вул. Будіндустрії, 7
+38 (044) 239-07-70
+38 (044) 239-07-60
+38 (044) 536-13-70
«Бетон Комплекс»
м. Київ, вул. Резервна, 8
+38 (044) 501-90-62
+38 (044) 507-02-44
«Бетон Сервіс»
м. Київ, вул. Промислова, 4
+38 (044) 221-73-00
+38 (044) 531-40-75
«Автобудкомплекс-К» — фірмовий магазин
м. Київ, вул. Святошинська, 34
+38 (044) 205-42-07
+38 (044) 205-42-08
«Дарницкий ЗЗБК»
м. Київ, вул. Бориспільська, 11
(044) 500-1-500
(044) 576-96-33
Филія «ЗЗБК ім. С. Ковальської»
м. Вишневе, вул. Київська, 54
(044) 591-12-70
(050) 440-32-91
«Будіндустрія»
м. Чернігів, вул. Індустріальна, 11
+38 (0462) 65-22-74
«Бетон Центр»
м. Переяслав-Хмельницький
вул. Богдана Хмельницького, 231
(04567) 5-27-77
(050) 600-23-33
(063) 600-23-33